Hakkımızda

1996 yılında kurulan ve bugün itibari ile geldiği noktada dunyanın bir çok ülkesine ihracat yapan firmamız, endüstriyel makineler konusunda elde ettiği engin tecrübe ve kalitesi ile sizlere hizmet vermektedir.

AR-GE çalışmaları ile her geçen gün kalitesini yükseltmek ve sürekli gelişimi hedef edinmiştir.

Haksan group olarak hedefimiz, gelen talepleri en iyi şekilde değerlendirip maksimum kaliteyi en uygun fiyatla sunmaktır.

Firmamız Türkiye merkez ofisi olmak üzere Çin, Almanya ve Cezayir’de bulunan ofisleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Haksan group , yaptığı tesislerde müşterisinin isteğine göre, üretim ve bakım eğitimi hizmeti de vermektedir.

Kaliteli üretimini, gerçekleştirdiği tecrübeli ve yetenekli mühendis ve teknisyenleriyle her zaman müşterinin memnuniyeti sağlanmaktadır.

Buna ilaveten araştırma ve geliştirme üzerinde de müşterilerine sadece makina konusunda değil aynı zamanda yetenekli ve üretim sürecini bilen teknisyenlerimizce satış sonrasında, müşteri elemanlarına bölgesinde eğitim vermektedir.

Bugüne kadar katılmış olduğumuz fuarlar ile kalitemizi tüm dünyaya sergilemiş; Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ve yaptığımız ihracat ile HAKSAN, tüm dünyada kabul gören bir marka haline gelmiştir.